Újabb kerület polgármestere szólalt meg az SZDSZ ügyében
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságFent kell tartani a baloldali egységet – jelentette ki Zugló szabad demokrata polgármestere a Klubrádió Kontra című műsorában.
Weinek Leonárd úgy fogalmazott, erkölcsileg is kötelezi őket a baloldali egység, hiszen annak idején baloldali szavazók segítették őket a parlamentbe. Hozzátette: nyugodtan kell tárgyalni az MSZP-vel.
Weinek Leonárd korábban úgy vélte: korrekcióra szorul a Fodor Gábor-féle politika, ám ez csak a mindenki által tiszteletben tartott kompromisszumok mentén lehetséges.


