Letették a miniszterek esküjüket a parlamentben is
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSólyom László köztársasági elnök kinevezte a minisztereket, akiket múlt héten a bizottságok is meghallgattak - tájékoztatott Szili Katalin, az Országgyűlés elnöke a parlament plenáris ülésének kezdetén.
A miniszterek letették esküjüket a parlament előtt is, ezáltal az ügyvezető kormány megbizatása megszűnt.


