Parkolási botrány: mi lenne a korrekt megoldás?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgységes parkolási rendszer és egységes parkolási üzemeltetés kellene, ez lenne az egyetlen korrekt megoldást – mondta Bajor Zoltán, Terézváros alpolgármestere a Klubrádióban.
Az alpolgármester úgy vélte: amíg van 23 kerület és a főváros, és amíg változó összetételű testületek lesznek, addig a politika mindig háttérbe szorítja a parkolók érdekeit.
Nem normális dolog, hogy minden önkormányzat saját maga csinál egy üzemeltető céget.


