BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Schumacher elhagyta a kórházat, nincs már kómában

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

Michael Schumacher elhagyta a kórházat, ahol tavaly decemberi síbalesete után ápolták - írta a BBC News a család közleményére hivatkozva. A portál azt is megírta: a hétszeres világbajnok autóversenyző már nincs kómában.

A Telegraph F1-re szakosodott újságírója, Daniel Johnson azt írt a Twitteren: „Michael Schumacher felébredt a kómából! Michaelt elhagyta a grenoble-i kórházat, hogy folytassa hosszú rehabilitációját”.

Sabine Kehm, Schumacher menedzsere is hivatalos közleményt adott ki: „Michael elhagyta a grenoble-i klinikát, és megkezdte a hosszú rehabilitációt, már nincs többé kómában. A család szeretné kifejezni legmélyebb köszönetét az orvosoknak, az ápolóknak és a terapeutáknak. Nagyon sokat dolgoztak, főleg az első időszakban. Köszönjük mindenkinek, aki jókívánságokat küldött. A rehabilitáció a nyilvánosság kizárásával történik, ezért kérjük a megértésüket.”

 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.