Vonattal indultak útnak a migránsok Debrecenből
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTöbb száz migráns indult útnak szombat hajnalban vonattal a debreceni nyílt befogadó állomásról - közölte az M1 aktuális csatorna szombaton.
A csatorna helyszíni tudósítója arról számolt be, hogy csomagokkal felszerelkezett emberek hajnal óta folyamatosan hagyják el a befogadó állomást.
A migránsok feltehetően Budapest érintésével próbálnak nyugat felé haladni, azt követően, hogy pénteken Ausztria és Németország is bejelentette, beengedik a migránsokat.


