Ingyenesen használhatják a bicikliket a tranzitbérletesek Prágában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA program egyelőre teszt jelleggel működik.
Elindították teszt jelleggel hétfőn azt az ingyenes applikációt, amely lehetővé teszi, hogy a tömegközlekedést használók bérleteiket naponta négyszer 15 percet térítésmentesen érvényesíthetik a biciklikre is, ezáltal rövid utakat tehetnek meg Prágában – írja az Expats cseh portál.

A járvány idején jelentősen megnövekedett a biciklisek száma Prágában, valamint az elektromos járműveket is többen használták, ezért a kerékpáros infrastruktúrára 370 millió cseh koronát fordított a város.


