BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Orbán Viktor: Jó reggelt, Amerika!

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A magyar miniszterelnök megérkezett az Egyesült Államokba.

Jó reggelt, Amerika! – írta Facebook-bejegyzésében Orbán Viktor miniszterelnök, aki már Washingtonból jelentkezett. 

Antalya Diplomacy Forum 2024
Fotó: Anadolu via AFP

Ahogy arról lapunk is beszámolt, Orbán Viktor csütörtökön Washingtonban Kevin Robertsszel, a leghíresebb amerikai konzervatív kutatóintézet, a Heritage Alapítvány elnökével folytat panelbeszélgetést „az Egyesült Államok és Magyarország kapcsolatainak jövője” címmel a magyar stratégiai gondolkodásról a kialakuló globális biztonsági, gazdasági és társadalmi konfliktusok korszakában.

Pénteken pedig a kormányfő Donald Trump korábbi amerikai elnökkel tárgyal Floridában.

 

Amerikai–magyar csúcs: nyilvánosságra hozták, miről fog tárgyalni egymással Trump és Orbán

Pénteken találkozik egymással az USA volt elnöke és a magyar miniszterelnök.

 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.