Többen rosszul lettek egy XIII. kerületi üzletben, négy embert a mentők kórházba szállítottak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTöbben rosszul lettek egy lakóház alagsori üzlethelyiségében, a XIII. kerületi Hegedűs Gyula utcában – írja az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

A helyszínre kiérkezett fővárosi tűzoltók mérései
rendkívül magas gázkoncentrációt mutattak ki a helyiségben, ezért a gázszolgáltató szakembereit kérték a helyszínre. A mentők négy embert szállítottak kórházba.
A beavatkozó hatóságok járművei miatt forgalmi akadály alakult ki a Hegedűs Gyula érintett szakaszán, amely a közösségi közlekedési járművek haladását is érinti.


