Idén elég lehetett, jövőre viszont már kevés lesz a buy-and-hold stratégia
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságKisebb esélyt lát Saághy Pál, az OTP Bank senior treasury üzletkötője arra, hogy az idén látott, kiemelten magas részvénypiaci hozamok 2020-ban is megismétlődjenek. Bővülhet viszont a hazai és a nemzetközi részvény- és devizapiacokon aktív hazai magánbefektetői kör, amelynek a vélhetően visszatérő volatilitással is szembe kell néznie.
A Fókuszban-sorozat további cikkeit itt érheti el.


