BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Pluszban zárt a pesti börze, erősödés jellemezte Európát, pirosban végzett New York

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Erősen teljesített a BUX. Pozitív tartományban mozogtak a nyugat-európai indexek. Negatív képet mutattak a tengerentúli tőzsdék.

  • Emelkedéssel nyitott a BUX, majd gyenge délelőtt után délután már megerősödött az index, és végül zöldben is zárt.
  • A részvénypiac forgalma 7,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek.
  • Pozitív napjuk volt az európai tőzsdéknek.
  • Mínuszban fejezték be a New York-i mutatók.
  • Erősödéssel indított a forint reggel. A délutáni órákban 361,72 forintra értékelték az eurót.
  • Emelkedett az olaj, csökkent az arany ára.
  • Fotó: Krystian Dobuszynski / NurPhoto

    A keddi kereskedési nap legfontosabb eseményei:

  • Pluszos volt a kereskedés a BÉT-en.
  • Mínuszban végzett Párizs, Frankfurt és London.
  • Felemás napot zárt a Dow Jones, az S&P 500 és a NASDAQ.
  • Az euró árfolyama 363 forint alatt mozgott.
  • Nőtt az olaj és az arany ára.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.