Újabb cég debütál a magyar tőzsdén
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságCsütörtökön indul a kereskedés a Nap Nyrt. részvényeivel.
Október 21-én indul a kereskedés a Nap Nyrt. részvényeivel a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) Xtend piacán
– derül ki a piacüzemeltető tőzsde honlapján megjelentetett közleményéből.

A naperőműparkot üzemeltető, 2020-ban alapított holding 2,65 millió darab törzsrészvényt regisztrált a parkettre, a papírok regisztrációs ára 1001,8 forint.
A Nap a második idei tőzsdeújonc a magyar börzén az OXO Technologies mellett. Utóbbi részvényeivel szeptember 9-től kereskednek a BÉT-en.


