BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Folytatódik az emelkedés a BÉT-en

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Míg a Magyar Telekom gyengült kedden reggel, a Mol pedig hétfői záróértékén nyitott, az OTP és a Richter részvényei óvatos erősödésbe kezdtek. A forint is jó formában kezdte a napot.

A pesti börze vezető indexe, a BUX 0,2 százalékkal, 65 594 pontra emelkedett kedden reggel, néhány perccel a kereskedés megkezdését követően.

BÉT
Óvatos erősödés a BÉT-en / Fotó: Vémi Zoltán / Világgazdaság

Az OTP 0,3 százalékkal, 16 950 forintra, a Richter 0,5 százalékkal, 9345 forintra drágult.

Equilor Trader

Kereskedj és fektess be a jövő technológiájával – Bárhol, bármikor!
A megjelenés támogatója az Equilor Befektetési Zrt.

A Mol 2972 forinton stagnál egyelőre, míg a Magyar Telekom árfolyama 0,2 százalékkal, 896 forintra süllyedt.

A forint erőre kapott kedd reggel. Az eurót 394,1 forintért adták a bankközi devizapiacon.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.