BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Jön az eurós kifizetés a pesti tőzsdén – még pár napig lehet lecsapni rá

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Graphisoft Park május 21-én fizet osztalékot, a részvényesek 7,8 százalékos osztalékhozamot realizálhatnak euróban.

Részvényenként 70 eurócent osztalékot fizet ki tavalyi eredményéből a Graphisoft Park a részvényeseknek. A budapesti ingatlanos társaság hétfő este közzétette a kifizetés menetrendjét is, amelyből kiderül, hogy mikor számíthatnak erre az összegre a befektetők, és hogy meddig van lehetőség az osztalékért megvásárolni a részvényt.

Startup House2_Graphisoft Park UJ RESZ
20171104 Budapest A Graphisoft Park egy ipari park, mely az egykori óbudai gázgyári terület szívében, közvetlenül a Duna-parton fekvő 16 hektáros zöldterületen terül el. Átadás Fotó: Világgazdaság Kapott kép! 20171104 Budapest 
A Graphisoft Park egy ipari park, mely az egykori óbudai gázgyári terület szívében, közvetlenül a Duna-parton fekvő 16 hektáros zöldterületen terül el. 
Átadás 

Fotó: Világgazdaság 
Kapott kép!
Fotó: Világgazdaság 

A társaság a jelenlegi árfolyam mellett tekintélyes, 7,8 százalékos osztalékhozamot kínál, méghozzá euróban.

A részvényesi juttatás kifizetését május 21-én kezdi majd a Graphisoft Park, vagyis egy hónapon belül megkapják a befektetők.

Aki még szeretne részesülni belőle, annak igyekeznie kell, ugyanis május 2-án, csütörtökön lehet utoljára osztalékszelvényért megvásárolni a Graphisoft-részvényeket a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT). Mivel május 1-je kereskedési szünnap a BÉT-en, így már csak két napjuk van erre a tőzsdézőknek.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.