BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Jöhetnek a Netflixes cuccok

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A streaming-szolgáltató népszerű műsoraihoz készített termékeket dobna a piacra.

A Netflix, kihasználva műsorai népszerűségét merchandising termékek piacra dobását tervezi, hasonlóan versenytársához a Walt Disnes-hez – írja a Bloomberg.

A Netflix.shop lesz a streaming-szolgáltató kiskereskedelmi része, mely az indulás kapcsán jelenleg főleg Anime által inspirált termékeket árul a 3d nyomtatott fröccsöntött hangulatú robotfigurában található órától a különböző ruhákig terjed. A vállalat közleményében arról is beszél, hogy várhatóak az online tv műsoraiból készült játékok és játékfigurák is.

Fotó: Kathy Hutchins / Shutterstock

A limitált szériás termékek vonalát a Yasuke és az Eden című animék inspirálta ruhák, illetve a Lupin című sorozat által ihletett termékek nyitják meg és

a közeljövőben várhatóak a Stranger Things, és a The Witcher termékek is.

A lépés ésszerű a Netflix részéről, hiszen versenytársai dollár milliárdokat keresnek a merchandise segítségével.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.