Tízmilliók munka nélkül - Nem mernek a BKV-vezetőkhöz nyúlni?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÉrdemi munka nélkül fizetnek tízmilliókat több menedzsernek a BKV-nál - tudta meg a Blikk.
A laphoz került dokumentumok alapján a cég két évvel ezelőtti átszervezése óta is milliós bérek mellett tartották meg a három vezetőt. Az érintetteknek elvették a hatáskörét és kiszerveztek alóluk mindent, de azóta így is 37, 39, illetve 42 milliós prémiumot vihettek haza- írta napilap, melyet a Klubrádió idéz.
A BKV felügyelőbizottságának fideszes delegáltja Vitézy Dávid azt mondta, már többször is felvetette, miért kell megtartani a vezetőket, de szerinte senki nem mer hozzájuk nyúlni.


