Olcsóbb lesz a stand by üzemmód
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Európai Unió tagállamai elfogadták a brüsszeli bizottságnak a háztartási és irodai berendezések készenléti üzemmódban mért energiafogyasztásának csökkentésére irányuló rendeletjavaslatát.
A termék rendeltetésétől függően 2010-re 1, illetve 2 watt lenne a legmagasabb megengedett energiafogyasztás készenléti módban. A rendeletet még meg kell vitatnia az Európai Parlamentnek is.


