Húszezer végrehajtás zajlott tavaly Nógrád megyében
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTavaly év végén 5,3 milliárd forintnyi hátralékot halmoztak fel a Nógrád megyei adózók, az adóhivatal mintegy húszezer esetben indított végrehajtást - inkasszót, ingó- és ingatlanvégrehajtást, jövedelemletiltást - a tartozások behajtásáért - mondta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Észak-magyarországi Regionális Adó Főigazgatóságának vezetője.
Szalayné Ostorházi Mária a múlt évet összegző sajtótájékoztatón hozzátette: 30 ezer vállalkozó és magánszemély van a hátralékosok között, 5,3 milliárdos adósságukból már 3,2 milliárd forintot szedtek be a végrehajtásokkal.


