Hogy került Vona a jemeni Szaddám-barát konferenciára?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság2003 februárjában antiimperialista és anticionista ifjúsági konferenciát rendeztek Jemenben, ahol az arab fiatalok mellett csupán két európai ország képviseltette magát, Norvégia és Magyarország. A magyar elvbarátok üdvözletét Vona Gábor, a Jobbik Magyarországért Mozgalom alelnöke tolmácsolta - számol be a lap.
"Vona mindmáig szemérmesen hallgat arról, kinek az ajánlására került a Jobbik a Szaddám-barát jemeni Baath Párt meghívottjainak listájára" - írta Szaddám Huszein magyar barátai című cikkében Lázár György.


