Elhagyják Irakot az amerikaiak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Egyesült Államok teljesen kivonul az év végéig Irakból, a Fehér Ház lemondott arról a tervről, amely szerint katonáinak egy részét az országban hagyja a csapatkivonások után. Az iraki háború kitörése után több mint nyolc év telt el, a helyi biztonsági erők állapota és a stabilitás azonban még hagy maga után kívánnivalót.


