Újdonságokat ígér a Neckermann
Számos újdonsággal jelenik meg az idén a Neckermann a hazai utazási piacon. A kínálat bővítésével párhuzamosan az ajánlatokat több katalógusra osztották, így külön kiadvány készült a családoknak, a strandok és a tenger, illetve a hegyvidékek, tavak szerelmeseinek, de válogathatnak az érdeklődők a luxusszálláshelyekből is. Az utaztató február közepéig – egyes ajánlatoknál a hónap végéig – 15 százalékos kedvezményt ad.
Ennek mértéke nem véletlen, a Neckermann épp 15 éve jelent meg a magyar piacon, s ez alkalomból tegnap vendégül látta partnereit. A cégnek ma országszerte 28 saját irodája van. Több mint 300 partner iroda áll vele szerződéses kapcsolatban.
Magyarországon közel 150-en dolgoznak a cégnél, a nemzetközi hátteret világszerte 3000 munkatárs jelenti. Utasainak száma évente megközelíti a 100 ezret. A Neckermann a második legnagyobb utaztató Európában és a harmadik legnagyobb a világon. Tavaly a My Travel Group és a Thomas Cook fúziójával globális vezető pozícióban lévő nemzetközi utazásközvetítő csoport jött létre. NTK
Stagnálás
A Neckermann piaci részesedése megközelítőleg 18 százalék. Az elmúlt esztendőt több év töretlen két számjegyű százalékos növekedése után stagnálás jellemezte, a bruttó forgalom megközelítette a 12 milliárd forintot.A cég általában három százalék körüli nyereségmutatót ér el – közölték megkeresésünkre.
A cég általában három százalék körüli nyereségmutatót ér el – közölték megkeresésünkre.-->


