Válság a fedélzeten: hol maradnak a legjobban fizető utasok?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságLegjobban fizető utasaikat veszítik el a pénzügyi válság miatt a légitársaságok. Az amerikai üzletemberek kevesebbet repülnek a pénzügyi válság súlyosbodása óta, és ez nagy érvágás a légi társaságoknak - írja a Wall Street Journal, melyet a Magyar Rádió idéz.
A járatok jövedelmezősége sokszor éppen a prémium kategóriás ügyfelektől függ.


