ErÕmÛvet épít a Mol és a Russznyefty
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA nyugat-szibériai Zapadno-Malobalikszkoje olajmezÕt mÛködtetÕ, felerészben magyar, felerészben orosz tulajdonú vállalat (ZMB) igazgatótanácsa megvizsgálja egy gázturbinás erÕmÛ építésének lehetÕségét, hogy ne vonják vissza tÕle a kitermelési engedélyt – írja a Kommerszant. Az ásványkincsekkel foglalkozó Rosznyedr orosz állami ügynökség fél évet adott a Mol–Russznyefty vegyes vállalatának arra, hogy megoldja a kÕolajjal együtt feltörÕ földgáz hasznosítását. MTI-Eco


