Megújul a győri Lloyd-palota
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMájusban kezdődött és jövőre fejeződik be a győri Lloyd-palota felújítása – közölte az E-Build projektportálja. Az épület főhomlokzata barokk és klasszicista stíluselemekkel gazdagodik, kapcsolódva a tér jelentős épületeihez. A pince- és a földszinten vendéglátóegységek működnek majd, a további szinteken és a tetőtérben tárgyalók és bérelhető irodahelyiségek kapnak helyet a beruházó Mintinvest-2005 Kft. tervei szerint. n VG


