Új adót indítana a TV2 tulajdonosa
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA TV2 tulajdonosa, a ProSiebenSat.1 csoport új adót tervez indítani a magyar piacon. Már tavaly is tervben volt a nőknek szóló Fem TV magyarországi megjelenése, de a válság miatt el kellett halasztani az indulást. Decembertől TV3 néven indulhat az új adó, amelyen várhatóan csak ismétlések lesznek az első időkben. A TV2 az ORTT-vel nyáron megkötött új koncessziós szerződés értelmében akár már maga is indíthatna tematikus csatornákat, ám mégis más utat választott, vélhetően azért, mert a szerződés értelmében a hozzá tartozó kis adókon óránként legfeljebb három perc reklámot sugározhatna. Index


