BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Új adót indítana a TV2 tulajdonosa

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A TV2 tulajdonosa, a ProSiebenSat.1 csoport új adót tervez indítani a magyar piacon. Már tavaly is tervben volt a nőknek szóló Fem TV magyarországi megjelenése, de a válság miatt el kellett halasztani az indulást. Decembertől TV3 néven indulhat az új adó, amelyen várhatóan csak ismétlések lesznek az első időkben. A TV2 az ORTT-vel nyáron megkötött új koncessziós szerződés értelmében akár már maga is indíthatna tematikus csatornákat, ám mégis más utat választott, vélhetően azért, mert a szerződés értelmében a hozzá tartozó kis adókon óránként legfeljebb három perc reklámot sugározhatna. Index

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.