Mobilinternet: plusz 70 százalék
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA mobilinternet-szolgáltatást aktívan használók száma több mint 70 százalékkal nőtt 2009-ben, és decemberben elérte a 715 ezret – közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH). Egy éve 415 ezer volt ez a szám. Az összes előfizetés 933 ezer volt a múlt év végén, szemben a 2008. decemberi 494 ezerrel. A forgalmazásban részt vevő előfizetések alapján a Pannon részesedése 25,32, a Vodafone-é 26,11 százalék, a T-Mobile-é pedig 48,57 százalék volt. n VG


