A kormányfő kinevezte az NHH új elnökét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBajnai Gordon miniszterelnök február 1-jei hatállyal dr. Rozgonyi Krisztinát nevezi ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH) tanácsa elnökévé. Az új vezető 2004 óta tagja, 2006 ősze óta pedig alelnöke az NHH tanácsának. Az új elnököt a kormányfő nem öt évre, hanem a január 31-ével távozó elnök megbízatási idejének végéig terjedő időre nevezi ki, így megbízatása 2013. december 31-ig szól. VG


