Bővült az Axis árbevétele
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA 2008-as 200 millió euróról tavaly 230 millió euróra növelte árbevételét a hálózati videorendszereket és nyomtatószoftvereket gyártó svéd Axis Communications. A cég 2009-ben 8 százalékkal bővítette alkalmazottainak számát, és a kutatás-fejlesztésre fordított kiadásait az árbevétel 24 százalékára növelte. Az Axis magyarországi megrendelői döntően vidéki önkormányzatok, de a főváros is már 88 térfigyelő kamerát rendelt a cégtől. MTI-Eco


