Ismét lehullt egy fej: felmentés az egészségügyben is
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Nemzeti Erőforrás Minisztérium (NEFMI) vezetője ma közös megegyezéssel felmentette beosztásából Margitai Barnabást, az Egészségügyi Minőségfejlesztési és Kórháztechnikai Intézet főigazgatóját. A poszt betöltésére rövidesen pályázatot ír ki a minisztérium, annak elbírálásáig Balázs György megbízott vezető irányítja a szervezetet.


