Elképesztő torlódás Hegyeshalomnál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA megnövekedett forgalom miatt mintegy négy kilométeren torlódnak a járművek az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál szombaton kora délután – tájékoztatott a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya. A rendőrség határinfó oldala szerint az Ausztriába belépni szándékozóknak körülbelül egy órát kell várakozniuk.
A torlódást Rajka felé az M15-ös úton, vagy Sopron felé lehet kikerülni. A rendőrség arra kéri a járművezetőket, hogy indulás előtt tájékozódjanak a police.hu határinfó oldalán a határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.


