BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Jövő év elején jön az Apple olcsó mobilja

Az első iPhone SE készüléket 2016 márciusában dobták a piacra, míg a második változatot 2020 áprilisában. A harmadik generációs iPhone SE-t várhatóan 2022 első negyedévében mutatják be, ami azt jelenti, hogy legkésőbb márciusig a boltok piacára kerülhet.

A felröppenő hírek szerint az Apple a következő iPhone SE modelljén dolgozik, amely várhatóan a jövő év első felében kerülhet a boltok piacára – írja a Business Insider

Jelentős frissítésekre lehet számítani az új iPhone SE esetében a korábbi modellekhez képest. A megjelenést várhatóan csak a forgalomba hozatal előtt pár nappal fogják megerősíteni.

Ming-Chi Kuo elemző szerint az új iPhone SE hasonló külsővel fog rendelkezni, mint a jelenlegi, iPhone 8-ra emlékeztető SE-verzió.

Az iPhone SE 3 a második generációs modellhez hasonlóan 12 centiméteres kijelzővel rendelkezhet majd. Az előzetes hírek szerint – hasonlóan az iPhone 13-hoz – A15-ös csip vezérli. A teljesítményjavulás mellett az akkumulátor javulására is lehet számítani a csipnek köszönhetően.

Az új iPhone SE 5G-támogatást is kaphat, amely a legfontosabb újítás lenne az SE készüléket illetően.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.