Január 24.kedd 17:59 BÉT Kedden sem fékezett a BUXA hét második napján is a Mol volt a fekete bárány. M. E.
Január 19.csütörtök 22:15 Navigator Investments Jó irányba tart a befektetők által mostohán kezelt Navigator Murányi Ernő
Január 19.csütörtök 9:07 BÉT Borús hangulat a pesti tőzsdén, esik az OTP és a Mol is a nyitás után K. T.
Január 11.szerda 17:38 tőzsdezárás Ellenállási zónában rekedt az OTP, délután belehúzott a forint Faragó József