BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

elemző

Január 19.csütörtök 10:48
alapblog

Elemző: Orbán téved a spekulációs támadást illetően

Az üzemanyagárak az év végéig folyamatosan emelkedni fognak, a nyersolaj és a dollár drágulása miatt. A német Commerzbank nemzetközi tekintélynek örvendő fő nyersanyagpiaci elemzője az alapblog.hu-nak adott nyilatkozatában jelzi, hogy szerinte a következő hónapokban az arany húsz-harminc százalékkal drágul, az euró pedig a dollárhoz képest négy-öt százalékkal gyengülhet.
Alapblog.hu

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.