Január 19.csütörtök 10:48
alapblog
Elemző: Orbán téved a spekulációs támadást illetően
Az üzemanyagárak az év végéig folyamatosan emelkedni fognak, a nyersolaj és a dollár drágulása miatt. A német Commerzbank nemzetközi tekintélynek örvendő fő nyersanyagpiaci elemzője az alapblog.hu-nak adott nyilatkozatában jelzi, hogy szerinte a következő hónapokban az arany húsz-harminc százalékkal drágul, az euró pedig a dollárhoz képest négy-öt százalékkal gyengülhet.