BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

villanyautó

Április 5.kedd 6:00
elma

Lesz-e magyar elektromos jármű?

Szkeptikus vagyok a magyar elektromosjármű tervekkel kapcsolatban. Évek óta hallani nagy tervekről. Egy – külföldön készült – autócskát Kóka János is vezetett miniszterkorában, egy másikat, a Solo-Duót 2008 júniusában a Közlekedési Múzeumban mutatta be az őriszentpéteri Antro csoport, akárcsak a múlt héten a Moveo elektromos robogót. Ám valahogy nem úgy néz ki, hogy közelebb kerültünk bármiféle sorozatgyártáshoz. Lássuk, miért.
Világgazdaság Online - Demeter Kálmán

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.