Elindult a NATO-csúcsra Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságOrbán Viktor miniszterelnök a NATO csúcstalálkozójára Vilniusba utazik kedden reggel – közölte kedden reggel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
A litván fővárosban megrendezett NATO-csúcson részt vevő magyar delegáció tagja Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, valamint Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter is. Orbán Viktor várhatóan kétoldalú tárgyalásokat is folytat Vilniusban.


