Május 9.szerda 0:00
Új engedélyek a kukoricaexportban
Eddig 3-3,5 milliárd forint kárt okozott a gazdáknak, hogy az agrártárca indokolatlan korlátozásokat tartott fenn a takarmánykukorica exportjában. A termelők a kivitel azonnali felszabadítását sürgetik, de az FVM erre leghamarabb a nyártól hajlandó. Májusban viszont egy újabb 100 ezer tonnás engedélykontingenst bocsát ki.