BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Miért osztogatott CD-ket a Fidelitas MSZP-s képviselőknek?

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Lejárt lemez címmel Gyurcsány Ferenc programjainak főbb kijelentéseit osztotta szét CD-n szocialista képviselők között a Fidelitas az Országgyűlésben.

Gyurcsány Ferenc kormányzati alkalmatlanságára mi lehetne jobb bizonyíték, minthogy három és fél év alatt nyolcadik programját terjesztette be - mondta Cser-Palkovics András, a ellenzéki párt helyettes szóvivője, aki négy Fidelitas által a parlamentbe delegált képviselőtársával együtt tartott sajtótájékoztatót.

Cser-Palkovics András szerint a kormányfő legutóbbi, Megegyezés címet viselő programja már a megjelenése utáni órákban megbukott, megbuktatták az érdekképviseleti, szakmai és civil szervezetek, valamint gazdasági elemzők.

Megbukott ugyanúgy, mint ahogy a korábbi programok is - mondta, hozzátéve: sorozatban kiderült, hogy Gyurcsány Ferenc nem akar kormányozni, hanem kampányeszközökkel akarja irányítani Magyarországot – tudósít a Népszava Online az MTI nyomán.

Mint elhangzott, a CD-n a 2005 februárjában meghirdetett Munka, otthon, biztonság, az ugyanezen év májusában közzétett Száz lépés, valamint az egy évvel később Szabadság és szolidaritás címmel meghirdetett programokból szerepelnek a miniszterelnök által elmondott mondatok.

Tartalmazza a CD a 2006 júniusában született Új egyensúly programot, a 2007 szeptemberében hirdetett 48 pontos programot, a Tisztasági csomagot 2007 októberéből, az idén februári Új polgárosodás programot, és az augusztusban hirdetett Megegyezés programot is.

MTI/Népszava Online-->

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.