BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Bajnai "minden határon túlment" a Fidesz szerint - Azonnali lemondásra szólítottak fel

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Azonnali lemondásra szólította fel a Fidesz elnöksége szerdán Bajnai Gordon miniszterelnököt az ingatlanadó bevezetése kapcsán tett kijelentése miatt.

A Fidesz elnökségének az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint Bajnai Gordon "minden határon túlment", amikor egy hétfő esti televíziós műsorban azt tanácsolta az ingatlanadó bevezetése miatt nehéz helyzetbe kerülő magyar embereknek: "azt az ingatlant el lehet adni, lehet kisebbe menni, ha nem bírja fenntartani." A párt szerint a "milliárdos, két hatalmas - összesen 650 négyzetméternyi - házzal rendelkező miniszterelnök otthonaik eladására buzdította a miatta bajba kerülő embereket" - számol be a bama.hu az MTI alapján. 

"Ez tűrhetetlen, elég az emberek lenézéséből, elég az emberek kiszolgáltatásából, elég a pökhendi miniszterelnökből! Az a miniszterelnök, aki 40 éves korára embereken átgázolva lett milliárdos, és most arra szólítja fel az embereket, hogy veszítsék el egész életük munkájának eredményét csak azért, mert a Gyurcsány-Bajnai-kormány félrekezelte a válságot, az alkalmatlan és méltatlan posztjának betöltésére" - fogalmazott a Fidesz elnöksége a közleményben.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.