BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Erre igazán büszkék lehetünk: imádják a külföldiek a magyar fürdőket

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság

A Budapest Gyógyfürdői Zrt. állandó fürdői az idei év első három negyedévében is kitűnően teljesítettek. 2016. január–szeptemberi időszakban közel 2,2 millió vendég kereste fel az állandó fürdőket, ami közel 5 százalékos növekedést jelent. A legtöbb vendég idén is a Széchenyi fürdőt kereste fel - olvasható a Budapest Gyógyfürdői Zrt. közleményében, 

A fürdőkben végzett legutóbbi kutatás alapján a történelmi fürdőkben idén is jelentős a külföldi vendégek aránya. A Széchenyi és Gellért fürdő esetében ez az arány megközelíti a 80 százalékot, míg a Rudas fürdőben a vendégek közel fele külföldi - írják.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.