BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Ismét zavartalanul működik a röszkei átkelőhely

Hajnal óta nem tudták megoldani az áramkimaradást a déli határátkelőhelyen.

Áramkimaradás miatt szünetel a határfogalom ellenőrzése a röszkei közúti határátkelőhelyen – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Képünk illusztráció
Fotó: Határfigyelők Facebook-csoport

Szabó Szilvia közölte, a probléma csütörtök hajnalban jelentkezett, és 7 órára, nyitásra nem sikerült elhárítani. Az átkelőhelyen nincs áram, így nem tudnak utasokat fogadni. A röszkei autópálya-határátkelőhelyen folyamatos az átléptetés – tudatta a századoz.

Frissítés: 09:10-kor közölték, hogy ismét zavartalanul működik a röszkei közúti határátkelőhely. A röszkei közúti határátkelőhely 7 és 19 óra között fogadja az utasokat.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.