Kigyulladt egy pizzéria Budapest belvárosában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA pzzéria dolgozói probálták meg eloltani először a tűzet.
Vasárnap reggel lángok csaptak fel egy Blaha Lujza téri pizzériában, ami egy többszintes áruházépület földszintjén található – olvasható a katasztrofavedelem.hu-n.
Az eddigi információk szerint az elszívó gyulladt be, és amíg nem érkeztek ki a tűzoltók, addig az ott dolgozók kezdték el oltani a tüzet. A lángok nem terjedtek át a többi felső szintekre. A tűzoltók megbontották az elszívó berendezést, és a homlokzatot is átvizsgálják.


