Kigyulladt egy kórterem a Szent Margit Kórházban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságNagy erőkkel vonultak ki a fővárosi tűzoltók.
Tűz volt a Szent Margit Kórház egyik kórtermében, az esethez nagy erőkkel vonultak a fővárosi hivatásos tűzoltók, akik rövid idő alatt eloltották a lángokat – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A tájékoztatás szerint a berendezési tárgyak égtek mintegy nyolc négyzetméteren az egyik kórteremben a III. kerületi Bécsi úton található kórházban, amelynek érintett szintjét kiürítették.


