Erdogannal tárgyalt Orbán
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTelefonon beszélt szerdán Orbán Viktor Recep Tayyip Erdogannal, Törökország elnökével, és gratulált neki az elnökválasztás első fordulójában aratott győzelméhez, továbbá az általa vezetett Igazság és Fejlődés Pártjának kiemelkedő sikereihez a török parlamenti választáson – közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

Orbán Viktor sok sikert kívánt Erdogannak a második elnökválasztási fordulóhoz, amelyet május 28-án tartanak. A magyar kormányfő a telefonbeszélgetésen elmondta, hogy erős és stabil Törökországra van szüksége Magyarországnak, Európának és a világnak.


