BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Kubatov Gábor segítséget kért a kormánytól: "Nem tudom, hogy kell csinálni, nem tudom, mit kell tenni"

A Fidesz alelnöke azt kéri, hogy a kormány segítsen azoknak, akik nem kaptak szavazólapot. Kubatov Gábor szerint fontos, hogy mindenki véleményt nyilváníthasson a Voks 2025 keretében.

Kubatov Gábor, a Fidesz alelnöke pénteken Facebook videójában arra kérte a kormányt, hogy segítsen azoknak az állampolgároknak, akik nem kapták meg az Ukrajna európai uniós csatlakozásáról szóló Voks 2025 véleménynyilvánító szavazás szavazólapját.

Kubatov Gábor
20250429-orszagjaras-KA_7
Kubatov Gábor: a kormány segítsen azoknak, akik nem kaptak szavazólapot! / Fotó: Kiss Annamarie / Hajdú-Bihari Napló

„Ezúttal arra szeretném kérni a magyar kormányt, hogy teremtse meg a lehetőségét annak, hogy azok az állampolgárok segítséget kérhessenek, akiknek kiszedték a postaládájukból vagy nem kapták meg a szavazólapjaikat” – mondta a kormánypárti politikus a Facebook oldalán közzétett videóban.

Kubatov Gábor segítséget kér

„Nem tudom, hogy kell csinálni, nem tudom, mit kell tenni, de valami megoldást kell találnunk erre” – tette hozzá Kubatov Gábor.

Orbán Viktor korábban úgy nyilatkozott, fontos, hogy mindenki vegyen részt a Voks 2025-ön, hogy ne küldhessék a magyarok pénzét Ukrajnába.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.