„Indul a digitális honfoglalás” – írta a Harcosok Klubjában tett bejegyzésében a miniszterelnök, amelyben közölte, hogy nap alatt már 25 ezren csatlakoztak a Digitális Polgári Körökhöz. De azt is elárulta, hogyan működik együtt ez az új kezdeményezés a Harcosok Klubjával, írja a Magyar Nemzet.
A miniszterelnök hangsúlyozta, a jövő évi országgyűlési választásokon legalább olyan eredményt szeretne elérni, mint a 2022-esen, amikor 106 egyéni választókerületből 87-et nyert meg a Fidesz–KDNP. Beszélt a két kezdeményezés közötti kapcsolatról is.
A Harcosok Klubja és a Digitális Polgári Körök (DPK) olyanok, mint a dárda hegye és a nyele. Próbáld meg nyél nélkül célba juttatni a dárda hegyét. És hegye nélkül a dárda csak egy haszontalan bot
– mutatott rá a Harcosok Klubjában a kormányfő.
Orbán Viktor elárulta vasárnapi programját is. Délelőtt indul haza Tusnádról, délután pedig már folytatja a munkát. „A kínai parlament elnökével tárgyalok a Karmelitában. Nincs megállás, zakatol a verkli. Harcolunk az igazságért! Harcolj a hazugság ellen!” – zárta bejegyzését a miniszterelnök, majd a jövő évi országgyűlési választásokra utalva hozzátette: „még 259 nap”.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.