Egészségügyi kooperáció
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgyüttműködési megállapodást írt alá az egészségügyi minisztérium és a Magyar Orvostársaságok és Egyesületek Szövetsége. A szövetség részt vesz a lakossági szükségleteknek megfelelő orvosszakmai képzés, szak- és továbbképzés tartalmának és követelményrendszerének kidolgozásában, és nagy egyesületeinek szakemberei segítenek az egészségügy finanszírozási gondjainak megoldásában, a szakmai protokollok kidolgozásában. A minisztérium kötelezettséget vállal arra, jövőre 32 millió forinttal támogatja e feladatokat. (VG)


