Gaskó a kormányt beperli - Megsértették a sztrájktörvényt?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBeperli a kormányt a Liga Szakszervezetek érdekvédelmi tömörülés - jelentete ki Gaskó István a Magyar Televízió Nap-kelte című műsorában.
A szervezet elnöke azt mondta: a kormány megsértette a sztrájktörvényt, mivel nem egyeztetett velük a munkabeszüntetés előtt.
Gaskó István megismételte: azt szeretnék, hogy a kormány függessze fel a megszorító intézkedéseket és tárgyaljon a szakszervezetekkel.


