BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Wéber: az MSZP-nek újra kell definiálnia magát

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Wéber Attila szociológus szerint az MSZP-nek újra kell definiálnia magát, különben a következő országgyűlési választásokra egy széteső párt képét fogja nyújtani.

Egy év alatt nem lehet a feje tetejéről a talpára állítani a szocialista pártot - mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Wéber Attila szociológus.



Ezt az identitással kapcsolatos, hihetetlenül összetett, mindenféle elemzésen alapuló munkát, ami a Fidesz esetében is igénybe vett egy évtizedet, a szocialista párt nem fogja tudni riválisánál rövidebb idő alatt elvégezni, főleg nem egy vagy fél év alatt - mutatott rá a stúdió vendége.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.