Március 31.csütörtök 10:39
turizmus
Egyre kevesebben utazunk Horvátországba
A tavalyinál 23 százalékkal többet, összesen 3,05 milliárd kunát (1 kuna 36,19 forint) fordítanak idén autópálya-építésre és a meglévők karbantartására Horvátországban - közölte a fizetős autósztrádák üzemeltetőit tömörítő szervezet (HUKA) a horvát Tengeri, Közlekedési és Infrastrukturális Minisztérium honlapján. A magyar beutazók száma csökken.