Copa America

Továbbjutottak a brazilok a Copa Americán

A házigazda csak az utolsó pillanatban tudta berúgni a győztes gólt Kolumbiával szemben.
2021.06.24. 07:33 Olvasási idő: 0 perc

Egyre több a koronavírus-fertőzött a Copa Americán

A dél-amerikai labdarúgó-torna részvevői és nézői között mostanáig 140 koronavírusos esetet regisztráltak.
2021.06.22. 09:48 Olvasási idő: 0 perc

Brazilok nélküli lehet a brazíliai Copa America

A brazil válogatott nem akar játszani a hazai rendezésű kontinenstornán.
2021.06.04. 15:54 Olvasási idő: 0 perc

A futballistaszervezet nem örül a Copa America brazíliai rendezésének

A dél-amerikai labdarúgó konföderáció négy brazíliai helyszínt már jóváhagyott, azonban továbbra is kérdéses hogy az ország elvállalja-e a rendezést.
2021.06.02. 11:13 Olvasási idő: 0 perc

Továbbra is házigazdára vár a Copa America

Brazília sem biztos hogy vállalja a tervek szerint jövő vasárnap kezdődő dél-amerikai futballtorna megrendezését.
2021.06.01. 09:24 Olvasási idő: 0 perc

Brazília rendezi a Copa Américát

Miután már két ország is visszamondta a rendezést, úgy tűnik mégsem marad el a futball ünnep.
2021.05.31. 16:32 Olvasási idő: 0 perc

Két héttel a torna előtt nincs házigazdája a dél-amerikai „Eb-nek”

Kolumbia után Argentína is visszalépett a Copa América megrendezésétől, amit a pandémia miatt halasztottak el tavalyról.
2021.05.31. 08:49 Olvasási idő: 0 perc

Formába lendült az Adidas

2021 első negyedévében 5,27 milliárd euró folyt be a világ második legnagyobb sportfelszerelés-gyártójának kasszájába.
2021.05.07. 08:51 Olvasási idő: 0 perc

Hivatalos: elmarad az Európa-bajnokság

A döntést az indokolta, hogy a nemzeti bajnokságok több időt kaphatnak arra, hogy a járványhelyzet ellenére be tudják fejezni a versenysorozatokat.
2020.03.17. 13:46 Olvasási idő: 0 perc

Brazília nyerte a Copa Americát

A házigazda brazil válogatott nyerte a Copa Americát, miután a döntőben legyőzte Perut. A női foci-vb-n pedig az Egyesült Államok diadalmaskodott.
2019.07.08. 07:19 Olvasási idő: 0 perc