December 18.csütörtök 17:50
sztrájk
Fidesz: "A vasutasok nem jókedvükben sztrájkolnak"
A Fidesz szerint a közlekedési miniszter félreérti a helyzetet: a vasutasok nem jókedvükben sztrájkolnak, hanem azért gyakorolják alkotmányos jogukat, mert semmibe veszik őket és követeléseiket - idézi az MTI alapján a hirado.hu Cser-Palkovics Andrást.